NASZE ZASADY WSPÓŁPRACY Z PRACOWNIKAMI

Slider

My Polacy

My Polacy bardzo dobrze wiemy co to znaczy szukać pracy za granicą, co oznacza praca i życie w innym kraju. Od wielu dekad podejmowaliśmy pracę w Europie Zachodniej i USA. Także dziś Polacy są liderami w pracy tymczasowej w Europie oraz stanowią największą grupę obcokrajowców zatrudnionych w Wielkiej Brytanii.

Rozumiemy więc jak trudne są decyzje o wyjeździe do innego kraju, często bez znajomości języka, bez gwarancji legalnego zatrudnienia, bez pomocy w sprawach życiowych. I że zwykle jest to konieczność ale i szansa dla całych rodzin, dla bliskich, którzy zostają w kraju.

5 zasad fair play

Nikt z naszych pracowników i agentów nie pobiera wynagrodzenia od kandydata do pracy za znalezienie mu pracy czy uczestnictwo w rekrutacji w EWPARTNERS. Zarówno w Polsce jak i w żadnym innym kraju – na Ukrainie, w Rosji czy Białorusi nie pobieramy od kandydatów żadnych opłat za znalezienie pracy i uczestnictwo w rekrutacji.

W rekrutacji mogą brać udział tylko kandydaci nie karani, którzy dostarczą nam zaświadczenie o niekaralności. Rekrutujemy pracowników w ich krajach (Ukraina, Rosja, Białoruś) ale także tych, którzy już przebywają i pracują w Polsce.

Pierwszeństwo w zatrudnieniu i największe szanse na pracę mają kandydaci, którzy najlepiej wypełniają wymogi swoich przyszłych pracodawców jeśli chodzi o umiejętności i doświadczenie. To jest kryterium wyboru, którym się posługujemy. Dlatego ważne jest abyście precyzyjnie opisywali Wasze doświadczenie zawodowe i wszystkie umiejętności. Dzięki temu znajdziemy najlepszą pracę dla Was.

Zatrudniamy pracowników wyłącznie legalnie – na umowę zlecenie, umowę o pracę tymczasową i umowę o pracę na czas określony – w zależności od rodzaju pracy oraz czasu jej trwania – w ramach przepisów polskiego prawa.

Oferujemy: legalne zatrudnienie, comiesięczną wypłatę wynagrodzeń, niezbędne szkolenia BHP, ubezpieczenie w polskim Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych (ZUS), zakwaterowanie blisko miejsca pracy, pomoc w transporcie zakwaterowanie – praca. Oferujemy opiekę naszych rezydentów w trakcie pobytu w Polsce ( Ukraińców i Polaków) oraz pomoc w sprawach mieszkaniowych i bytowych na terenie Polski . Jesteśmy w stałym kontakcie z pracownikami i ich pracodawcami.